SelfWash

SelfWash – samoobsługowy automat do prania parą

Rozlana kawa albo słodki napój – każdy kierowca musiał się z tym zmierzyć. Usunięcie tego typu plam nie należy do łatwych zadań. Ich spieranie na mokro może zająć dużo czasu, a efekt nie zawsze jest w pełni gwarantowany. Dodatkowo stosowane środki mogą pozostawić w aucie nieprzyjemny zapach, którego trudno będzie się pozbyć. Istnieje jednak prosty i szybki sposób na pozbycie się plam oraz innych zanieczyszczeń z tapicerki, czyli SelfWash. Dzięki temu doskonałemu urządzeniu z łatwością wywabicie plamy z kawy, herbaty, słodkich napojów, a także smaru i klejów. Urządzenie to jest w pełni bezpieczne dla tapicerek – nie niszczy materiałów oraz nie pozostawia na nich przebarwień.


SelfWash
 to pierwsze w Lublinie i zarazem innowacyjne urządzenie ekologiczne na rynku do samoobsługowego prania suchą parą tapicerek samochodowych, dywanów oraz mebli tapicerowanych. SelfWash umożliwia dezynfekcję termiczną w temperaturze do 110°C, powodująca pozbycie się szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów, mikroorganizmów oraz wszelkiego rodzaju grzybów. Ponadto urządzenie neutralizuje większość zapachów organicznych, jak i nieorganicznych. Zaletą urządzenia jest również oszczędność ekonomiczna oraz czasowa, gdyż przy pomocy suchej pary skraca się do minimum proces prania, a za tym idzie oszczędność pieniędzy. (5zł -90 sekund)

Nasz samoobsługowy automat jest do państwa dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodnu

OPCJA PRANIA JEST NIEAKTYWNA W OKRESIE ZIMOWYM

Tu nas znajdziesz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.