Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Staramy się dostosowywać do zmieniających się potrzeb i rosnących oczekiwań, co znajduje odbicie w naszej ofercie. Dlatego oprócz standardowych zabiegów myci karoserii, prania i impregnacji tapicerki wprowadziliśmy usługę przygotowania samochodu do sprzedaży.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz !

Wraz z upływem lat samochód zaczyna powoli odbiegać swoim wyglądem od nowego modelu, którym wyjechaliśmy z salonu. Jest to całkiem naturalna kolej rzeczy, że wszystkie elementy zaczynają się zużywać. Jednak stopień zużycia zależy od wielu czynników, takich jak np. intensywność eksploatacji. Wpływ na stan auta będzie miało również to, jak na przestrzeni lat o nie dbano – czy było często myte i poddawane zabiegom konserwującym.

Wszystko to łącznie znajdzie również odbicie w kwestiach finansowych. Jeśli zależy Państwu na tym, żeby samochód, który sprzedajecie, prezentował się elegancko, to skorzystajcie z naszych usług. W ramach przygotowania auta do sprzedaży dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić dawny blask Waszemu pojazdowi.

Przygotowanie auta do sprzedaży pozwala na realne podniesienie ceny samochodu poprzez poprawę wyglądu auta. W skład tej usługi wchodzi między innymi: przepolerowanie lakieru, pranie wnętrza pojazdu, konserwacja wszystkich elementów plastikowych oraz ozonowanie wnętrza i klimatyzacji.

Tu nas znajdziesz