Pranie tapicerki

Pranie tapicerki samochodowej

W naszej myjni samochodowej wykonujemy pełen zestaw czynności, dzięki którym Twoje auto będzie prezentować się elegancko i to zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego obok usług mycia karoserii i szyb, odkurzania foteli i dywanów, oferujemy profesjonalne pranie tapicerki samochodowej z użyciem metody parowej.

Trudne do usunięcia plamy na tapicerce, to często zmora kierowców. Nie tylko znacznie obniżają walory wizualne wnętrza samochodu, ale sprawiają, że wygląda ono wręcz niechlujnie i mało zachęcająco. Tradycyjne metody usuwania zabrudzeń z użyciem środków chemicznych mogą jednak powodować niszczenie materiałów, z których zrobione są tapicerki, a także pozostawiać nieprzyjemny zapach. Dlatego, jeśli chcecie uniknąć tego typu sytuacji, wybierzcie nasze usługi czyszczenia tapicerki parą.

Pranie wykonujemy przy pomocy nowoczesnej myjki parowej, jak również metodą tradycyjną (na mokro). Pranie metodą parową pozwala na trwałe usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Szczególnie istotne jest to, że poddany zabiegowi materiał zostaje dokładnie odkażony w temperaturze ok. 120°C. Tę zaletę doceniają osoby cierpiące na alergie, rodziny z małymi dziećmi lub klienci przewożący swoim samochodem wiele osób. Pranie metodą parową pozwala skrócić czas prania o połowę w porównaniu z tradycyjnym praniem na mokro. Materiał nie jest dogłębnie zmoczony wodą, przez co czas schnięcia skraca się nawet do 2-3 godzin.

Nasza propozycja obejmuje również usługi impregnowania tapicerek skórzanych i materiałowych.

Tu nas znajdziesz