Ozonowanie wnętrza

Ozonowanie wnętrza

W naszej myjni samochodowej wykonamy dokładne czyszczenie Waszego pojazdu. Zajmiemy się zarówno jego stroną zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Dokładnie umyjemy karoserię, szyby, usuniemy zabrudzenia z deski rozdzielczej i wszystkich elementów plastikowych oraz odkurzymy fotele, dywaniki, podłogi i bagażnik. Jednak nasze działania nie ograniczą się wyłącznie do kwestii związanych z wizualną prezencją samochodu. Sprawimy także, że będzie on pachniał nowością. 

W ramach usługi ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu pozbędziemy się przykrych zapachów, pleśni czy alergenów skrywających się w każdym, nawet najodleglejszym zakamarku naszego auta.

Wnętrze pojazdu w trakcie użytkowania przenika różnymi zapachami, co może sprawiać, że atmosfera, jaka w nim panuje, będzie nie tylko niezbyt przyjemna, ale również wpłynie negatywnie na samopoczucie oraz ogólny stan psychofizyczny, wywołując zmęczenie. Przyczyni się to również do obniżenia poziomu bezpieczeństwa. Deficyty uwagi i spowolnienie koordynacji u kierowcy mogą w najgorszym wypadku doprowadzić nawet do kolizji. Dodatkowo rozwój mikroorganizmów i pleśni w klimatyzacji stanowi zagrożenie dla zdrowia. Rozwiązaniem tych problemów jest przeprowadzenie dezynsekcji klimatyzacji i wnętrza pojazdu.

W naszej myjni proponujemy Państwu metodę ozonowania, która jest nie tylko wyjątkowo skutecznym sposobem eliminacji alergenów, bakterii, wirusów, grzybów, pleśni oraz roztoczy, usuwania woni stęchlizny, benzyny, dymu tytoniowego i zgnilizny, ale również w pełni bezpiecznym dla zdrowia rozwiązaniem, które w przeciwieństwie do środków chemicznych nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów.

Tu nas znajdziesz