O nas

Kompleksowe mycie i pielęgnacja samochodu – kim jesteśmy?

Estyma nie jest zwykłą myjnią, która nie tylko umyje i wyczyści Twój samochód. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe mycie i pielęgnację samochodu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Prowadzimy profesjonalne studio autokosmetyki, w którym wykonujemy pełen pakiet czynności w zakresie czyszczenia i pielęgnacji auta. 

Dbamy nawet o najdrobniejsze detale, dzięki czemu będziesz olśniony efektem naszych prac – Twój samochód będzie wyglądał, jakby dopiero co wyjechał z salonu.

Możecie mieć Państwo pewność, że zadbamy o Wasze auto z największą starannością . Zdajemy sobie sprawę z tego, że wrogiem każdego mycia jest pośpiech. Lakiery to „ulubione miejsce” wszelkich zabrudzeń, soków i żywic z drzew, a także ptaków. Niestety podczas upałów osadzają się na nim także cząstki smoły z rozgrzanych asfaltów. Takich zabrudzeń z reguły nie usuwamy od razu, przez co zasychają i wyczyszczenie auta jest znacznie trudniejsze. My jednak za jedną z najważniejszych zasad naszej pracy uważamy dokładność. Cierpliwie będziemy starali się zwalczyć nawet te najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Dlatego nie czekaj i odwiedź naszą profesjonalną myjnie samochodową

Naszym klientom oferujemy wysokiej klasy usługi realizowane przez zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zabiegi takie jak mycie, czyszczenie, zabezpieczanie lakieru, wykonujemy z niezwykłą starannością, gwarantując pełnie bezpieczeństwa oraz wysoką skuteczność. Na poziom naszych usług mają wpływ używane materiały. Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy kosmetyków samochodowych od renomowanych producentów.

Współpracujemy z wieloma firmami, wciąż szukamy również nowych partnerów.

Tu nas znajdziesz