Myjnia bezdotykowa

Myjnia bezdotykowa

Godziny nocne, a Wy potrzebujecie pilnie skorzystać z myjni samochodowej, ale jak na złość żadna nie jest otwarta o tej porze. Znacie to? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie naszą myjnię bezdotykową. U nas nigdy nie zobaczycie tabliczki z napisem zamknięte. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza myjnia bezdotykowa jest otwarta – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 4 bogato wyposażone stanowiska. Dlatego niezależnie od tego, kiedy odwiedzisz naszą myjnię, z pewnością będziesz mógł szybko i sprawnie umyć swój samochodów zarówno z zewnątrz, jak odkurzyć wewnątrz.
Każde stanowisko wyposażone jest w 6 programów mycia samochodu, co daje gwarancję niezwykle dokładnego oczyszczenia pojazdu.
Poniżej prezentujemy listę dostępnych programów:

1 – mycie szczotką (1 zł – 30sek.)
2 – piana aktywna (1 zł – 28sek.)
3 – mycie zasadnicze (1 zł – 30 sek.)
4 – spłukiwanie ( 1 zł – 33sek.)
5 – konserwacja polimerem ( 1 zł – 33sek.)
6 – nabłyszczanie z osuszaniem ( 1 zł – 28sek.)

Na stanowiskach można dokonywać płatności monetami jedno-, dwu- lub pięciozłotowymi. Dla wygody korzystających z niej kierowców płatność możliwa jest zarówno gotówką, jak i kartą, dodatkowo funkcjonuje również automat, pozwalający rozmienić banknoty na monety.
Zastosowanie wysokiej jakości środków chemicznych powoduje, że lakier po umyciu i całkowitym wyschnięciu jest nabłyszczony, bez zacieków i plam, nie wymaga dodatkowego doczyszczania .
Dodatkowo myjnia wyposażona jest w odkurzacz dwustanowiskowy (1zł – 90 sek.), a także samoobsługowy automat do prania parą (5zł – 90sek.) aby każdy z klientów mógł samodzielnie odkurzyć wnętrze swojego samochodu o każdej porze dnia i nocy.

Tu nas znajdziesz