Mycie samochodu

RĘCZNE MYCIE NADWOZIA

To sprawdzony i skuteczny sposób na przywrócenie autu eleganckiego wyglądu. Wybierając to rozwiązanie, możecie liczyć na wyjątkowy efekt. Używamy bowiem wyłącznie nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy środków chemicznych. Kosmetyki samochodowe poddajemy ścisłej selekcji, sprawdzamy ich przydatność i wybieramy wyłącznie takie, która gwarantują wysoką efektywność i pełnię bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci, powierzając nam swoje auto, mogą być pewni solidnie i drobiazgowo wykonanego czyszczenia.

Cały proces zaczynamy od wstępnego spianowania karoserii w celu zmiękczenia pierwszej warstwy brudu, następnie całe auto jest spłukiwane wodą pod ciśnieniem.
Kolejnym krokiem jest czyszczenie felg specjalnym preparatem , aby pozbyć się opiłków i pyłu z klocków a także osadów z drogi. Całe auto myte jest ręcznie przy użyciu szamponów aby efekt był jak najlepszy.

Następne płukanie, nakładanie hydrowosku w celu nabłyszczenia i zabezpieczenia lakieru.
Po umyciu auta nasi pracownicy osuszają lakier, wydmuchują wodę z zamków oraz uszczelek, docierają wnęki drzwi oraz szyby z pozostałości wody.

Tu nas znajdziesz