Impregnowanie tapicerek skórzanych i materiałowych

Pranie tapicerki samochodowej

W naszej myjni samochodowej wykonujemy pełen zestaw czynności, dzięki którym Twoje auto będzie prezentować się elegancko i to zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego obok usług mycia karoserii i szyb, odkurzania foteli i dywanów, oferujemy profesjonalne pranie tapicerki samochodowej.

Trudne do usunięcia plamy na tapicerce, to często zmora kierowców. Nie tylko znacznie obniżają walory wizualne wnętrza samochodu, ale sprawiają, że wygląda ono wręcz niechlujnie i mało zachęcająco. Tradycyjne metody usuwania zabrudzeń z użyciem środków chemicznych mogą jednak powodować niszczenie materiałów, z których zrobione są tapicerki, a także pozostawiać nieprzyjemny zapach. Dlatego, jeśli chcecie uniknąć tego typu sytuacji, wybierzcie nasze usługi prania wnętrza.

Pranie wykonujemy przy pomocy nowoczesnych i bezpiecznych środków które pozwalają usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Niezależnie czy wybiorą państwo pranie całego wnętrza, czy tylko poszczególnych elementów możecie być pewni że auto oddamy całkowicie suche najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Czyszczenie i impregnowanie tapicerki skórzanej

Czysta skóra to matowa skóra.


Tapicerkę skórzaną czyścimy za pomocą delikatnych i bezpiecznych środków, nie ograniczamy się jedynie do foteli. Czyścimy fotele boczki, podłokietniki kierownice, oraz wszystko co skórzane wewnątrz auta. 

Wyczyszczoną tapicerkę impregnujemy.
Impregnacja tapicerki skórzanej pozwala długo cieszyć się miękkością i pięknym wyglądem, zabezpieczając skórę przed wysychaniem i pękaniem. W naszej myjni stosujemy wyłącznie dedykowane preparaty wysokiej klasy, które nadadzą skórze wyjątkową gładkość oraz odpowiednią przyczepność.

Tu nas znajdziesz